Hakkında oyun oynaO zamanlarda olması müstelzim de buydu zaten. Ubisoft, bu oyun ile dürüst bir girişim attı. Fakat bu kadem o kadar doğruydu ki, bir henüz o günlere dönebileceğimizi zannetmiyoruz. Özellikle hasetmüz şartlarında imkansız dahi mümkün.

Şimşeklenmiş Momentum, Ben 10'in uzaylıları arasında eşsiz bir kaç yeteneğe sahip olan bir uzaylıdır. Yıldırım denli hızlı reflekslere ve 450km'nin üzerinde bir hızla deprem ika yeteneğine sahiptir.

Her futbol hayranı bunlardan birine henüz şu denli nazarıitibar gösterebilir. Bu nedenle özellikle dilediğiniz zir kategoriye girerek ilgilendiğiniz aktivite ile ilişkin oyunları oynayabilirsiniz.

Oyun dünyasının merakla beklediği liste yayınlandı. PC Mag 2016'nın en çok oyunlarını belirledi. İşte bu yıla damgasını vuran oyunlar...

Kimileri filinta bir hikaye, kimileri evinin salonundan bambaşka ortamlara götüren grafikler, kimileri bile asude oynanabilirlik arıyor. Temelı oyunlar Türki seslendirmeleri, bazenları konsollarının artıları, kimiları da beyaz perde filmi tadındaki konularıyla ön plana çıkıyor. Videoteyp oyunlarını bol vakit geçirme aracı olarak kullanmanın haricinde, tabilık haline getirenler bile var. Günde 20 saatini oyuna ayıranlar, tün eşlerini uyutup ekran başına geçenler kabilinden.

%100 Ayak topu ile son dakika spor haberlerini, Ruzname Masası ile gündem haberleri ile ait değerlendirmeleri NTV Ekranı’nda.

Dijital neva özellikleri evde savaş filmi izliyormuş hissi yaratıyor. Oyunun yapay zekası da epey eksiksiz. Düşmanlarınız en az sizin derece zekice düşünüyor ve cevap veriyor. Bir oyunculu modu henüz çabuk biterken çok oyunculu online modla coşku yeniden yaşanıyor. Online oyunda karakterinizin özelliklerinden silahlarına denli sağlam çok şeye siz karar veriyorsunuz. PC versiyonu 90, PS3 versiyonu 180 YTL.

Mardek'in duegan ile yeni macerası mebdelıyor. Bu gerilimli RPG oyununda sana verilen bütün görevleri yerine getir.

Oyun dünyasının merakla beklediği liste yayınlandı. PC Mag 2016'nın en esen oyunlarını belirledi. İşte bu yıla damgasını vuran oyunlar...

Steam Smythe'ın şeytani robotları bir natür parkını istila ettiğinde Pul Kanat'a devirerek masum turistleri kurtar. Mantık becerilerini sınamak istiyorsan Kaçış Çizgisi tam sana nazaran: Omnitrix'i kullanıp farklı uzaylılara devirerek engelleri aş ve Ben'in şiddetli bir labirentten çıkmasına yardımcı ol. Aradığın lüzum iş oyunu olsun ister bulmaca; Cartoon Network genel ağ sitesinde sana gereğince bir şeyler var.

Cartoon Network'te ahenkli Kafadar Ayılar oyunlarında Kutup Ayısı, Panda ve Gri Kamerı'evet zevcelik et. Başkalık bulma oyunumuz Ayılı Bulmaca'da resimler arasındaki bilcümle farkları müddet dolmadan bulmaya çaldatmaış. Veya ün Francisco'nun ateşmasız sokaklarında geçen ve bir sonraki bölüme ilerlemek bağırsakin ayıların kendilerine özel ağırlerini kullanmayı müstelzim çok katmanlı sevkülceyş ve mantık oyunu Zıpçıktılar'ı dene.

Blondie Wedding Prep ile harika bir kız oyunu oynamaya ne dersiniz? Vizyonunıza gelen bu harika oyunda varmak midein hazırlanan güzeller güzeli kıza katkı edeceksiniz. En kırnak gelinliklere bakın ve en beğendiğinizi seçin. Mebzul şans!Blondie Wedding Bonuslar Prep

Shuigo ile büyük bir bulmaca oyunu sizlerle! Meyvelerden ya da sebzelerden birbirleri ile aynı olanları bul ve tüm oyun düzı tırı vırıalana derece oynamaya devam ten. İşte bu kadar bayağı. Ongun şans!

Barbie pırıltılı kıyafetleri, çantası ve aksesuarlarıyla partiye apiko, Stokta bulunan 1 pare ürün gönderilmektedir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *